Öyle Bir Geçer Zaman Ki Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Copyright 2010

ARAS BULUT İYNEMLİ'DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR..

Go down 
AuthorMessage
NessyPhoo*!
Admin
Admin
NessyPhoo*!

ARAS BULUT İYNEMLİ'DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR.. Empty
PostSubject: ARAS BULUT İYNEMLİ'DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR..   ARAS BULUT İYNEMLİ'DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR.. EmptyWed Oct 20, 2010 1:30 am

Ağabeyi tiyatrocu, ablası ses sanatçısı olunca Mete karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli'nin ailesi onun uçak mühendisi olmasını istemiş. O da ailesini kırmamış ama oyunculuğu hobi olarak yapmaya başlamış. Bir GSM operatörünün reklamında İtalyan futbolcuyu taklit edince de, yönetmen Zeynep Günay Tan'ın ilgisini çekmiş ve Öyle Bir geçer Zaman ki dizisine dahil olmuş. Dizideki performansıyla eleştirmenlerden tam not alan İynemli, “İlk bölümün yayınlandığı gecce Facebook'tan 426 kişi arkadaşlık isteği gönderdi. Bir haftanın sonunda bine ulaştı. Kızların bana olan ilgisi arttı. (Gülüyor) Farah Zeynep ve Yıldız'la çok iyi arkadaş olduk. Sürekli beraberiz. Gerçekten kardeş gibiyiz. Erkan Petekkaya ve Ayça Bingöl oyunculuğum adına bana çok yardımcı oluyorlar. Ama anneme okulumu bitireceğime söz verdim. Bu işten sonra oyunculuk yapmayabilirim” diyor
Back to top Go down
https://oylebirgecerzamanki.ace.st

Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Aras Bulut İynemli Hakkında
» KÜÇÜK OSMAN'DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR!