HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  
Copyright 2010

Share | 

ÇAĞRI ATİKSOY: EVLİLİKTEN KORKUYORUM!

Go down 
AuthorMessage
NessyPhoo*!
Admin
Admin

PostSubject: ÇAĞRI ATİKSOY: EVLİLİKTEN KORKUYORUM!   Wed Oct 20, 2010 1:29 am

Berrin karakteri şüphesiz dizinin en cefakâr çocuğu. Annesinin yanından hiç ayrılmıyor, kardeşlerine annelik yapıyor ve en çok Ali'ye kızıyor. Ona hayat veren Yıldız Çağrı Atiksoy, diziyi izlerken çok etkilendiğini de itiraf ediyor. 13 yaşında oyunculuğa kafayı takan, Ege Sanat Merkezi, Müjdat Gezen ve Plato Film'de oyunculuk eğitimi alan Atiksoy, kısa sürede dizinin çok sevilmesinin nedenini gerçekçi senaryoya bağlıyor: “Anne babaların ortada bir çocuk varsa birbirlerine katlanmaları gerektiğine inanıyorum. Çünkü olan hep çocuklara oluyor. Evli bir erkeğin aldatmasına şiddetle karşı çıkıyorum. Dizide Ali'ye kızıyorum. Çünkü sırf başka bir hayat gördüğü için, karısından, çocuklarından vazgeçebiliyor. O nedenle ben evlilikten korkuyorum. Çünkü evlendikten sonra çocuğum olursa kötü şeyler yaşasam da kolaylıkla ayrılamam.”
Back to top Go down
View user profile http://oylebirgecerzamanki.ace.st

ÇAĞRI ATİKSOY: EVLİLİKTEN KORKUYORUM!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bir IP'yi kökten nasıl engellerim?
» İsmet İnönü Hakkında Bilinmeyenler